28. 06. 2018 - Liberecký kraj

Montér Milan Neuhauser M-okna

Náplň práce

Nebaví vás noční směny? Rádi byste svůj čas trávili rozmanitou prací a měli přitom čas na svůj život? Láká vás představa práce s férovým přístupem, kde platí oboustranné dohody?

Rádi se s Vámi potkáme!

- montáže oken, dveří a sekčních garážových vrat
- příprava instalací u zákazníka – stavební výměry
- obsluha pracovních strojů a nástrojů
- možnost podílet se na přípravách nabídek

Požadujeme

- zkušenost s montážemi oken/dveří výhodou
- praxe ve stavebnictví výhodou
- spolehlivost a férové jednání

Co nabízíme

- odměna 30.000 Kč
- práce na ŽL, po dohodě možnost HPP

Ostatní

O firmě: Zaměřujeme se na výrobu vlastních oken z kvalitních německých profilů Kommerling a dle přesné specifikace dodavatelů komponentů, ať již se jedná o kování firmy Roto tak i o zasklení firmy AGC. Od počátku klademe velký důraz na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníků. Hlavní krédo naší je spokojenost zákazníka a dobře odvedená práce.

Plat

30 000 Kč

10000CZK
za doporučení

Chci tuto práci

Chci doporučit

* povinné pole

Vím o někom

Pro doporučení nabídky známému musíte být přihlášeni. Přihlásit

Postup doporučení:

  • Zaregistrujte se a vytvořte si zde svůj uživatelský účet
  • Vyplňte e-mailovou adresu vašeho známého, kterého chcete doporučit a pole Doporučení, kde vypište, proč je právě váš známý vhodný kandidát na pozici
  • Vaše doporučení bude zasláno spolu s odkazem na pozici Vašemu známému
  • Pokud Váš známý na odkaz zareaguje a zašle své CV, systém reakci a vaše doporučení propojí
  • Kontaktní údaje Vámi doporučeného kandidáta se zadavateli pozice zobrazí právě až v případě, kdy sám na odkaz zareaguje.
  • Pokud bude Váš známý na pozici přijat, získáte odměnu za doporučení přímo od inzerující společnosti.