28. 06. 2018 - Liberecký kraj

Montér Milan Neuhauser M-okna

Náplň práce

Nebaví vás noční směny? Rádi byste svůj čas trávili rozmanitou prací a měli přitom čas na svůj život? Láká vás představa práce s férovým přístupem, kde platí oboustranné dohody?

Rádi se s Vámi potkáme!

- montáže oken, dveří a sekčních garážových vrat
- příprava instalací u zákazníka – stavební výměry
- obsluha pracovních strojů a nástrojů
- možnost podílet se na přípravách nabídek

Požadujeme

- zkušenost s montážemi oken/dveří výhodou
- praxe ve stavebnictví výhodou
- spolehlivost a férové jednání

Co nabízíme

- odměna 30.000 Kč
- práce na ŽL, po dohodě možnost HPP

Ostatní

O firmě: Zaměřujeme se na výrobu vlastních oken z kvalitních německých profilů Kommerling a dle přesné specifikace dodavatelů komponentů, ať již se jedná o kování firmy Roto tak i o zasklení firmy AGC. Od počátku klademe velký důraz na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníků. Hlavní krédo naší je spokojenost zákazníka a dobře odvedená práce.

Plat

30 000 Kč

Pozice již byla stažena