29. 09. 2020 - Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj - Zlínský kraj

Obchodní reprezentant SK W-IN

Náplň práce

W-IN pro Gartensta:

Společnost sestává z týmu projektantů, architektů, obchodního oddělení a stavebních part, které dohromady vytváří originální realizace.

Hledáme jedinečného parťáka, který nám pomůže představit vše, co umíme a děláme.

Našimi zákazníky jsou zejména státní a veřejné instituce - městské části, okresní a krajská města, základní a střední školy.

Co budete a nebudete dělat:
- budete se svým prezentačním uměním "otevírat dveře" našim obchodníkům, kteří mají za úkol plnit obchodní plány
- budete navštěvovat instituce a předávat prezentační materiály
- budete moci přispět ke zkrášlení a zkulturnění veřejných míst
- budete si sjednávat schůzky a návštěvy s vlastním uvážením a plnit plány počtu realizovaných schůzek
- naopak nebudete muset akvizičně obchodovat, i když kvalita vaší práce může po úspěšném obchodu znamenat další bonusy k odměnám :)

Požadujeme

Hledáme Vás, pokud:
- jste spolehliví a zodpovědní
- baví vás komunikace s lidmi
- prostředí kanceláří "od nevidím do nevidím" není nic pro vás
- máte chuť podílet se na smysluplných projektech zejména pro dětské úsměvy
- máte řidičský průkaz a jste výborný řidič

Co nabízíme

Co za to nabízíme:
- smlouvu v kombinaci HPP+IČ, případně dohoda pouze na IČ
- pevný fix 950 EUR + odměny za splnění počtu schůzek + odměny za následné realizace obchodu
- možnost využít služební vůz (pronájem stržen z fixu) anebo příplatek za používání vlastního vozidla
- veškeré vybavení a materiály k dispozici (tel, ntb, prezentační materiály)
- zázemí fajn firmy, která i přes expanzi udržuje rodinný styl řízení a kultury

Ostatní

Něco o společnosti:

GARTENSTA PLUS s.r.o. je rodinná firma založena v roce 1994. Portfolio činnosti zahrnuje odbornou projekci, realizaci a údržbu dětských hřišť a sportovišť, a pokládku bezpečnostních povrchů. Specializací je pokládka moderních a odolných bezpečnostních povrchů z lité pryže (EPDM).
Od 1. ledna 2017 se společnost stala výhradním dovozcem produktů dánské společnosti KOMPAN pro Českou republiku
a od 1. ledna 2018 i pro Slovensko.
Společně s odborníky z KOMPANu vytváří kvalitnější, smysluplnější a veselejší městské a obecní projekty zaměřené na mentální, sociální a fyzický rozvoj dětí, které svým dílem přispívají k vytváření zdravějších a šťastnějších komunit.
Ve spolupráci s KOMPAN Sport&fitness institutem nabízí portfolio odolných fitness prvků pro stavbu venkovních posiloven. Každá sestava je koncipována tak, aby na ní mohl cvičit každý člověk nehledě na svůj věk či fyzické schopnosti.
Podívejte se, co o našich realizacích říkají ti nejpovolanější..děti :) https://www.youtube.com/watch?v=MHT32sgOfCo

Zaujalo Vás to? Chcete se o tom dozvědět více? Tak nám pošlete něco o sobě. Nebaví nás číst stále stejné životopisy, spíše nás zajímá Vaše motivace pro práci v jedinečné firmě. A když přidáte něco ze svého života, na co jste pyšný(á), tak budeme jen rádi.
Vaše reakce zasílejte přes odpovědní formulář, případně přímo na e-mail: adela@work-in.cz. Více info také na tel: +420605 081 077.

Plat

1900-2200 EUR včetně odměn

Pozice již byla stažena