03. 02. 2020 - Praha - Liberec
Product Manager | Analyst

Product Manager | Analyst W-IN

Náplň práce

W-IN pro BIANO:

Fungujeme jako ​vyhledávač nábytku a dekorací. ​Neustále vylepšujeme naši platformu o nové funkcionality. Zároveň pracujeme na projektech, které využívají technologii ​strojového učení​ a ​umělé inteligence​. Proto hledáme veledůležitý článek, který spojí IT a byznys a se kterým bychom se posouvali pořád dál.

Co bys měl na starosti?

Protože jsme specifická platforma fungující na principu agregaci produktu, tvá role nebude jen o UX/UI. Jsme spíš ​backend heavy společnost​ a tvá nejužší spolupráce bude právě s IT oddělením. Náš produkt jsou naše služby. Tvou hlavní náplní bude, aby tyhle služby šlapaly jako na drátkách.
Aby společnost fungovala, budeš řídit ​klíčové projekty​, prioritizovat je a úzce spolupracovat s lidmi napříč všemi odděleními, která máme. Ať už se bude jednat o marketing, SEO,content, IT nebo business-development, ke všem by sis měl najít cestu. Práce bude mít ten správný motýlí efekt – tvá rozhodnutí budou mít dopady na celý byznys. Kdo se bojí, není manager produktu!

Požadujeme

Jakého člověka hledáme?

Potřebujeme, abys byl samostatný, ambiciózní, dostatečně kreativní a hlavně ​analytický typ​. Náš budoucí product manager by se měl rychle zorientovat v probíhajících procesech,musí mít plnou hlavu nápadů a nutkavou potřebu je realizovat .Bude třeba, abys vymýšlel ​nové postupy a strategie​ jak naši službu vylepšit a uměl je realizovat prostřednictvím spolupráce s našim IT oddělením. S dev týmem budeš spolupracovat nejvíc ze všech. Měl bys být dostatečně ​asertivní​. Přirozený respekt a schopnost obhájit si své nápady na základě dat je must-have.

Co nabízíme

Co ti nabízíme?

Jsme rychle rostoucí společnost, ve které budeš velmi brzy vidět dopady své práce a vekteré se budeš realizovat a ovlivňovat chod celé firmy.
Díky unikátnímu množství dat, která máme, se s námi pustíš i do oblasti ​AI machine learning​, což je obor, se kterým u běžných e-shopů do styku nepřijdeš.
Jsme součástí investiční skupiny Miton. S jejími dalšími úspěšnými projekty sdílíme nejen společné prostory, ale i zkušenosti a know-how. Můžeš se těšit na stylové office prostředí v Karlíně, kde pořádáme nejrůznější eventy, přednášky a snídaně. Učíme se od sebenavzájem, vymýšlíme neustále nové věci a jsme pořád v pohybu.

Ostatní

Zaujalo Tě to? Chceš se o tom dozvědět více? Tak nám pošli něco o sobě. Nebaví nás číst stále stejné životopisy, spíše nás zajímá Tvoje motivace pro práci v jedinečné firmě. A když přidáš něco ze svého života, na co jsi pyšný(á), tak budeme jen rádi.

Plat

100-120K

Chci tuto práci

Chci doporučit

* povinné pole

Vím o někom

Pro doporučení nabídky známému musíte být přihlášeni. Přihlásit

Postup doporučení:

  • Zaregistrujte se a vytvořte si zde svůj uživatelský účet
  • Vyplňte e-mailovou adresu vašeho známého, kterého chcete doporučit a pole Doporučení, kde vypište, proč je právě váš známý vhodný kandidát na pozici
  • Vaše doporučení bude zasláno spolu s odkazem na pozici Vašemu známému
  • Pokud Váš známý na odkaz zareaguje a zašle své CV, systém reakci a vaše doporučení propojí
  • Kontaktní údaje Vámi doporučeného kandidáta se zadavateli pozice zobrazí právě až v případě, kdy sám na odkaz zareaguje.