17. 12. 2019 - Praha
IT Specialista senior

IT Specialista senior W-IN

Náplň práce

W-IN pro společnost Heureka Group:
Do našeho IT týmu hledáme posilu, která se nebojí testování nových technologií, má zkušenost s technickou podporou zaměstnanců a správou IT. Baví tě vymýšlet nová řešení a jsi rád/a nápomocný/á druhým lidem? Potom hledáme právě tebe.

Technická podpora Heurečanů
Instalace a konfigurace techniky
Správa HW a SW (platformy Windows, Linux i MacOS)
Základní správa domény Active Directory, GSuite a dalších firemních služeb
Školení zaměstnanců na nové a stávající technologie
Realizace nových IT projektů, včetně testování
Práce s technikou a podpora na firemních akcích
Spolupráce napříč Heurekou

Požadujeme

Nebojíš se cloudových řešení a rád/a je využíváš
Máš zkušenosti se správou AD, koncových stanic a firemní sítě
Testování a zájem o nové technologie je tvůj koníček
Pomáhání lidem vnímáš jako poslání

Dobrá znalost Windows a Linux prostředí (MacOS výhodou)
Znalost Atlassian toolů | Jira, Confluence
Znalost Slack, Asana
Základy AD, GSuite, MS Office, MS SQL, rpi
Základy win serverů a serverových služeb
Orientace v oblasti IT bezpečnosti, GDPR
a v současných technologiích
Orientace v problematice sítí (základy L2 + L3)
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
ŘP skupiny B
Komunikační dovednosti a ochota pracovat s lidmi
Schopnost a ochota neustále se vzdělávat a učit novému

Co nabízíme

Práce s novými technologiemi
Prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady
Neformální prostředí a velká míra samostatnosti
Kancelář v centru Prahy a Liberce s velkou terasou
Každodenní přísun vitamínu pro zdraví
Fotbálek, šipky a Xbox pro odpočinek
Benefitní systém Cafeteria
Relaxační cvičení na pracovišti
Výuka angličtiny
Nástup možný ihned

Ostatní

Jsme Heureka Group, největší e-commerce platforma působící na devíti trzích střední a východní Evropy. Každý měsíc si k nám pro radu přijde více než 20 miliónů uživatelů a patříme ke špičce mezi srovnávači a nákupními rádci ve všech zemích, kde působíme. Cíleně udržujeme atmosféru startupu, i když už několik let vytváříme produkt, který usnadňuje nakupování snad každému v Česku i na Slovensku. Máme relax zónu, uvolněná pravidla i super teambuildingy, ale taky jasně dané a pevně stanovené cíle.

Zaujalo Tě to? Chceš se o tom dozvědět více? Tak nám pošli něco o sobě. Nebaví nás číst stále stejné životopisy, spíše nás zajímá Tvoje motivace pro práci v jedinečné firmě. A když přidáš něco ze svého života, na co jsi pyšný(á), tak budeme jen rádi.

Plat

60-80 000 CZK

Chci tuto práci

Chci doporučit

* povinné pole

Vím o někom

Pro doporučení nabídky známému musíte být přihlášeni. Přihlásit

Postup doporučení:

  • Zaregistrujte se a vytvořte si zde svůj uživatelský účet
  • Vyplňte e-mailovou adresu vašeho známého, kterého chcete doporučit a pole Doporučení, kde vypište, proč je právě váš známý vhodný kandidát na pozici
  • Vaše doporučení bude zasláno spolu s odkazem na pozici Vašemu známému
  • Pokud Váš známý na odkaz zareaguje a zašle své CV, systém reakci a vaše doporučení propojí
  • Kontaktní údaje Vámi doporučeného kandidáta se zadavateli pozice zobrazí právě až v případě, kdy sám na odkaz zareaguje.