15. 11. 2022 - Praha

Specialista call centra W-IN

Náplň práce

W-IN pro FinGO:

Ve FinGO.cz propojujeme svět finančních poradců a jejich klientů a vyvíjíme vlastní technologie, díky kterým můžeme nabídnout každému nejefektivnější řešení. Hledáme někoho, kdo si popovídá s příchozími zákazníky, zjistí, co přesně potřebují, a správně je nasměruje v naší službě dál.

Co tě u nás čeká?

Naslouchání i mluvení. Naši zákazníci potřebují poradit s financováním vlastního bydlení, se sestavením portfolia nebo se správným nastavením pojištění. Máme pro ně tým odborníků, ale první komunikace bude na tobě.

A co tě naopak nečeká?

Žádné cold cally, budeš mluvit pouze s lidmi, kteří sami o kontaktování projevili zájem. Naší službou není "navolávat", ale nasměrovat.

Když ti to půjde, rádi z tebe uděláme team leadera a posuneme tě dál.

Požadujeme

Hledáme někoho se zápalem, kdo má lidi rád. Někdy budeš potřebovat trochu trpělivosti, někdy jenom dobrou náladu. Nemusíš mít hromadu zkušeností nebo znalostí. To my se postaráme, abys měl/a všechno, co potřebuješ k růstu.
- Umíš mluvit i naslouchat.
- Chceš se posouvat dál a růst s firmou.
- Máš nadšení pro věc a chceš pro lidi najít řešení.

Co nabízíme

Co nabízíme na oplátku?

- Budeme se starat o tvůj rozvoj a umožníme ti růst.
- Tvoje nápady se počítají.
- Pracovat budeš na hlavní pracovní poměr, zajistíme ti firemní počítač, telefon a pět týdnů dovolené.

Ostatní

Zaujalo tě to? Chceš se o tom dozvědět více? Tak nám pošli něco o sobě...nebaví nás číst stále stejné životopisy, spíše nás zajímá tvoje motivace pro práci v mladé FINTECH firmě. A když přidáš něco ze svého života, na co jsi pyšný(á), tak budeme jen rádi.
Reakce zasílej přes odpovědní formulář, případně napřímo na e-mail: adela@work-in.cz. Více info také na tel: 605 081 077.

Plat

40-45.000 CZK

Chci tuto práci

Chci doporučit

* povinné pole

Vím o někom

Pro doporučení nabídky známému musíte být přihlášeni. Přihlásit

Postup doporučení:

  • Zaregistrujte se a vytvořte si zde svůj uživatelský účet
  • Vyplňte e-mailovou adresu vašeho známého, kterého chcete doporučit a pole Doporučení, kde vypište, proč je právě váš známý vhodný kandidát na pozici
  • Vaše doporučení bude zasláno spolu s odkazem na pozici Vašemu známému
  • Pokud Váš známý na odkaz zareaguje a zašle své CV, systém reakci a vaše doporučení propojí
  • Kontaktní údaje Vámi doporučeného kandidáta se zadavateli pozice zobrazí právě až v případě, kdy sám na odkaz zareaguje.